על בית הספר

תיכון טכנולוגי עמל יעד אשדוד

תיכון עמל אשדוד מציע חווית לימודים ייחודית המתכתבת מה שבני הנוער מחפשים היום. לא עוד שיעורים עיוניים משעממים, שיטות לימוד ישנות, ישיבה רבת שעות על הכיסא ללא תזוזה. עמל אשדוד מציע עולם לימודים חדש: גם לימודים עיוניים וגם לימודים מקצועיים, בדיוק מה שצריך במציאות היום.

הלימודים בעמל אשדוד חווייתיים, מעודכנים ודינמיים, הם חלום קרוב של ילדי אשדוד והסביבה. תלמיד בתיכון עמל אשדוד מגיע לימודים מהבחירה החופשית שלו, כחלק מתפיסתו כאדם עצמאי- אחד המרכיבים הפסיכולוגיים המשמעותיים בגיל ההתבגרות. 

בית הספר ערוך לטפח, לקדם וללמד תלמידים בעלי קשיי למידה שונים, מתוך אמונה ביכולת האישית הטמונה בכל אחד ואחת מהם לסיים את לימודיהם ולהצליח בבחינות המקצוע והבגרות. יחד עם הצוות החינוכי של ביה"ס מתאפשר לכל תלמיד ותלמידה לבחור את המגמה המתאימה לו ומאפשר לו למצות את היכולת האישית.

בית הספר מתגאה במעבדות המתקדמות שלו, בסדנאות המקצועיות ובמטבח המפואר שלו, כל זאת על מנת העניק לתלמידים חווית לימוד שהוא לא מכיר בשום בית ספר אחר.

נשמע מעניין? בואו והצטרפו אלינו – נשמח לראותכם בבית ספרנו!

צלצלו ליועץ בית הספר בטלפון: 052-6566637 או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם המידע

חזון בית הספר 

חזון בית ספר עמל

אמת וחובה – תקנון ביה"ס

חינוך מתוך כבוד!

 

 1. לכל תלמיד נתונות זכויות האדם הבסיסיות, ובהן הזכויות לחיים, לשלום הגוף, לתחושת בטחון, לכבוד, לפרטיות, לשוויון, לחופש הביטוי ולמשפט צודק. מהן נגזרת חובתו של התלמיד לכבד את זכויות הזולת.
 2. תלמיד הסבור כי נהגו כלפיו שלא כדין או שלא בהגינות רשאי לפנות בעניין לבעלי תפקידים בבית הספר, אולם אין הוא רשאי לעשות דין לעצמו.
 3. אלה העקרונות הבסיסיים שמהם נגזרות חובות התלמיד בבית ספרנו: כבוד למורים ולעובדים, כבוד לחברים, יושר ועזרה לזולת.
 4. התנהגות אלימה היא עבירת משמעת, ועלולה להיחשב גם לעבירה פלילית.
 5. אין להכניס לבית הספר סכינים, נפצים, חומרי עישון ואלכוהול, סמים אסורים, וכל חומר ומכשיר אחרים המסכנים את שלום המחזיק או הזולת.
 6. החובה לשמור על כבוד הזולת ופרטיותו, והאיסור להפר אותם, חלים על התלמיד גם בקשר לשימוש במכשירים אלקטרוניים: מכשירי טלפון ניידים, רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני ועוד.
 7. התלמידים אינם רשאים לעשן בשטח בית הספר ובפעולותיו.
 8. התלמיד אינו רשאי לעזוב את שטח בית הספר לפני תום יום הלימודים ללא אישור בכתב.
 9. חיסור מפעילות בית הספר ללא אישור הוא עבירת משמעת.
 10. תלמיד חייב להגיע ללימודים בתלבושת בית הספר, וכן ללבוש חולצת בית ספר לבנה לצורך הטקסים.
 11. נוכחות קבועה של התלמיד בשיעורים היא תנאי בסיסי להצלחתו בלימודים. התלמיד חייב להגיע לשיעור במועד. איחור בלתי מוצדק הוא עבירת משמעת.
 12. כל תלמיד זכאי לקבל מראש את לוח המבחנים שבו ישובצו שני מבחנים בשבוע לכל היותר , רכזת פדגוגית מוסמכת לאשר שיבוצם של שלושה מבחנים בשבוע.
 13. התלמידות מהווה מרכיב בציון הסופי (40% ) בכל אחד ממקצועות הלימוד. אלה מרכיבי התלמידות: הבאת ציוד לימודי, הכנת שיעורי בית, הקשבה והשתתפות, גילוי יחס חיובי למקצוע.
 14. כל תלמיד חייב לשמור על רכושו ורכוש בית הספר.

 

התלמידים שהפרו את חובתם צפויים לשלם מחיר: התראה, נזיפה, תוספת שהות בבית הספר, עבודה לימודית נוספת, עבודה לתועלת בית הספר, השעיה זמנית או הרחקה מבית הספר.

 

המגמות שלנו

תיכון עמל אשדוד מציע חווית לימודים ייחודית המתכתבת מה שבני הנוער מחפשים היום. לא עוד שיעורים עיוניים משמימים, שיטות לימוד ישנות, ישיבה רבת שעות על הכיסא ללא תזוזה. עמל אשדוד מציע עולם לימודים חדש: גם לימודים עיוניים וגם לימודים מקצועיים, בדיוק מה שצריך במציאות היום.

יש לכם שאלות? צרו איתנו קשר.

מבנה ארגוני

הנהלה

 • מגי רביבו

  מנהלת בית ספר עמל יעד טכנולוגי
 • אבי בנישתי

  יועץ ביה"ס
 • סמדר אלפסי

  רכזת מערכת
 • אביבה בדני

  רכזת חינוך חברתי
 • אילנה אואט

  מזכירה בית הספר
 • בנג'י יחזקאל

  רכז משמעת וביטחון
 • אלי שאול

  רכז תעסוקה ואיש מחשבים
 • מנחם שיאון

  אפסנאי וקניין
 • דוד מיכאלשוילי

  אב הבית

טפסים ואישורים

ריכזנו עבורכם את כל הטפסים והאישורים במקום אחד. אנא קראו בעיון ועקבו אחר ההוראות.